tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

WYSTAWY NA WYNAJEM

Idealne do zabawy nauką, rozwijania kreatywności dzieci, młodzieży i dorosłych oraz odkrywania fascynującego świata nauki. 

... TO TAKIE PROSTE!

Wystawa obejmuje 26 eksponatów wchodzących w skład czterech różnych stref („Technoświat”, „Główka Pracuje”, „Mechaniczny Plac Zabaw”, „Pomyśl, zrozum, zrób”).

Wszystkie strefy są zaprojektowane w różnorodnej kolorystyce, dzięki temu zwiedzający bez problemu może przyporządkować pojedynczy eksponat do danej strefy. Podstawę systemu wystawowego stanowią klocki gry komputerowej Tetris.

Nazwa wystawy jest odczuwalnym credo eksponatów i ich zawartości, co nie znaczy jednak, że eksponaty są banalne. Wręcz przeciwnie, przez interakcję z wystawą zwiedzającemu jest przekazywana wiedza o złożonym charakterze, którą będzie samodzielnie zdobywał wybierając między eksponatami i łącząc pojedyncze strefy w tematyczną całość.

Odkrywając wystawę i wchodząc w interakcje z pojedynczymi eksponatami, zwiedzający sam staje się aktywnym kolekcjonerem wiedzy, którą zdobywa z szerokim uśmiechem.

INFORMACJE TECHNICZNE:

Istnieje możliwość osobnego wynajęcia poszczególnych stref. Pojedyncza strefa wymaga min. 100 m2 powierzchni. 

Tutaj byłam

Wystawa gościła w gdyńskim Centrum Nauki Experyment oraz krakowskim Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Interakcja poziom master

Stanowiska na ekspozycji umożliwiają bardzo duże zaangażowanie zwiedzających i współpracę.

Wystawa z wyróżnieniem

Wystawa zdobyła wyróżnienie w konkursie portalu "CzasDzieci.pl" (kategoria: logika).

WMIKSUJ SIĘ!

Ekspozycja składa się z siedmiu mobilnych stanowisk, które w atrakcyjny sposób przybliżają zagadnienia z zakresu muzyki i fizyki dźwięku.

Wszystkie stanowiska, które znajdują się na wystawie są interaktywne, wymagają zaangażowania manualnego, ruchowego, zmysłowego, a - przede wszystkim - intelektualnego.

Zwiedzający na własnych zębach mogą przekonać się jak dźwięk rozchodzi się w powietrzu, ale również w ciałach stałych. Posłuchają bicia swojego serca, sprawdzą siłę własnego głosu, stworzą muzykę przy pomocy mikserów, przetworzą cyfrowo swój głos - co spowoduje, że wychodząc z ekspozycji będą „zaśmiewać się do rozpuku”.

INFORMACJE TECHNICZNE:

PRZEBUDOWA | pracownia kreatywna

Mobilna pracownia kreatywna składa się z zestawu 151 elementów, wielkogabarytowych klocków ImaginationPlayground. Klocki są wykonane z biodegradowalnej, miękkiej, lekkiej i wodoodpornej pianki.

Zostały zaprojektowane przez swiatowej sławy architekta Davida Rockwella, który wyznaczył nowy kierunek dla kreatywnych placów zabaw.

Ekspozycja zachęca wszystkich do swobodnej zabawy. W harmonijny sposób rozwija dzieci w różnym wieku w sferze zmysłowej, ruchowej i intelektualnej.

INFORMACJE TECHNICZNE:

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Sebastian Świercz

tel. + 48 56 690 49 90 wew. 512

tel. kom. + 48 667 899 069 

e-mail: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl

Skip to content