tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

WPAKOWANI w naukę!

Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ NAUKI – Popularyzacja nauki i promocja sportu Ministerstwa Edukacji i Nauki. Wartość dofinansowania 53 167 zł. Całkowita wartość projektu wynosi 59 075 zł. 

Celem projektu jest popularyzacja osiągnięć polskich naukowców. W ramach zadania Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy planuje przeprowadzenie cyklu pięciu tematów zajęć warsztatowych on-line, popularyzujących osiągnięcia polskich naukowców z różnych dziedzin nauk ścisłych w tym: inżynierii, fizyki, meteorologii, chemii, entomologii.

Uczestnicy warsztatów on-line otrzymają zestawy zawierające niezbędne materiały do przeprowadzania doświadczeń, eksperymentów oraz prac ręcznych, w ramach danego tematu. Uczestnicy będą mogli uczestniczy w jednym bądź w kilku zajęciach tematycznych w zależności od preferencji wskazanych w formularzu zgłoszeniowym. Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 12 lat z terenu kraju.

Warsztaty będą prowadzone w języku polskim.  

Uczestnicy z terenu Torunia odbiorą zestawy w siedzibie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, natomiast uczestnicy z okolicznych i dalszych terenów otrzymają zestawy na wskazany adres wysyłki. 

CNMW przygotuje 675 pakietów dla uczestników.

O działaniach realizowanych w ramach projektu będziemy informowali w zakładce AKTUALNOŚCI na naszej stronie internetowej. 

Projekt “WPAKOWANI w naukę!” jest dofinansowany ze środków budżetu państwa
w ramach programu “Społeczna Odpowiedzialność Nauki” Ministra Edukacji i Nauki.
Kwota dofinansowania: 53 167 zł.
Całkowita wartość projektu: 59 075 zł.
Skip to content