tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

Wyjątkowe urodziny Twojego dziecka

Fantastyczne połączenie zabawy i nauki.

Mnóstwo eksperymentów, twórczego bałaganu i radości z poznawania świata!

Zapraszamy do zorganizowania urodzin dla dzieci (od 6. roku życia) w przestrzeni Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – jedynego centrum nauki w woj. kujawsko-pomorskim.

Proponujemy dwa tematy warsztatów, w trakcie których jubilat lub jubilatka w gronie znajomych i przyjaciół może przeprowadzić różnorodne eksperymenty. Takie urodziny z pewnością będą niezapomniane.

Wybierz temat warsztatu:

Podczas warsztatu dzieci zamienią się w prawdziwych naukowców i wykonają wiele eksperymentów.

Sprawdzą jak działa mydło i jak radzi sobie z brudem (tłuszczem, plamą). Dowiedzą się jak można wykorzystać mydło do szalonej zabawy z bańkami.

Główną atrakcją spotkania będzie własnoręczne wykonanie i spersonalizowanie mydełka, które będzie miłą pamiątką dla wszystkich uczestników.

Dzieci będą miały możliwość wybrać dla mydełka m.in. ulubiony zapach i kolor, a kiedy będzie już gotowe to pięknie je zapakują.

Warsztaty są prowadzone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.
Czeka na Was nieziemska przygoda. Jako młodzi astronauci odkryjecie tajniki zdobywania wszechświata. Poznacie jakie wizje Układu Słonecznego mieli ludzie przed słynnym odkryciem, dokonanym przez Mikołaja Kopernika.


Dowiecie się również czym jest grawitacja i czy siła grawitacji w całym Układzie Słonecznym jest taka sama. 
Wcielicie się badaczy różnych substancji, które potencjalnie moglibyśmy znaleźć podczas takiej niezwykłej podróży. Wykonamy wiele “kosmicznych” eksperymentów

Zapraszamy serdecznie w niezwykłą podróż Ciebie oraz Twoich przyjaciół. Każdy uczestnik na pamiątkę zabierze z sobą kosmicznego slimea.
Jak wyglądają naukowe urodziny?
Naukowe urodziny trwają do 120 minut. Warsztat trwa od 60-80 minut, a pozostały czas jest przeznaczony na wręczenie prezentów, certyfikatów uczestnictwa w urodzinach oraz tort i poczęstunek. W ramach wydarzenia zapewniamy:

Kiedy organizujecie urodziny?

Urodziny możesz zorganizować w naszym centrum nauki w soboty i niedziele w godz. 11:00-13:00 i 14:00-16:00. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych terminów w systemie sprzedaży.

Możemy także zorganizować urodziny w innym terminie. Zachęcamy do kontaktu.

Przed rezerwacją i wykupieniem warsztatów prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

Jaki jest koszt organizacji urodzin?

Koszt organizacji urodzin to 500 zł brutto dla 10 uczestników oraz 2 opiekunów.

Jeżeli w wydarzeniu ma wziąć udział więcej osób, to będzie trzeba zakupić dodatkowy bilet w cenie 40 złotych za każdą osobę (dotyczy także opiekunów uczestników, którzy biorą udział w wydarzeniu).

W urodzinach liczba uczestników (wraz z opiekunami) nie może przekroczyć 22 osób.

Bilety na urodziny są dostępne jako oferta indywidualna w systemie sprzedaży online.
Wszystkie użyte materiały do wyrobu mydełek posiadają niezbędną dokumentację potwierdzającą ich przeznaczenie do wyrobów kosmetycznych. Baza mydlana stosowana podczas warsztatu posiada badania dermatologiczne akredytowanego laboratorium dokumentujące, że jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających.

Nie zapewniamy tortu ani poczęstunku oraz pomocy (obsługi) przy jego wydawaniu. Prosimy o nieprzynoszenie tortów lodowych. Informujemy, że za poczęstunek są odpowiedzialni opiekunowie.
Zapraszamy do kontaktu

Sebastian Świercz

tel. + 48 667 899 069 (dostępny od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00); e-mail: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl

oraz kasy centrum tel. 56 690 49 51 (dostępny od wtorku do piątku w godz. 8:30-15:00; w soboty i niedziele w godz. 10:30-16:00); e-mail: kasy@centrumnowoczesnosci.org.pl
Skip to content