tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

MŁYN WIEDZY DLA NAUCZYCIELI

PLATFORMA WYMIANY DOŚWIADCZEŃ | MOTYWACJA | ROZWÓJ | WSPÓŁPRACA

Inspirujemy

wspieramy

łączymy

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy od początku swojej działalności wspiera nauczycieli w przekazywaniu wiedzy i przełamywaniu stereotypów dotyczących procesu nauczania. Przy naszym centrum nauki działa Klub Nauczyciela.

Tworzymy platformę wymiany doświadczeń, dzielimy się nowoczesnymi metodami edukacyjnymi oraz wspieramy rozwój edukacji. Jest to możliwe dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, m.in. pedagogami, metodykami, nauczycielami oraz psychologami.

Misją Klubu jest dzielenie się wiedzą i umiejętnościami, aby wesprzeć nauczycieli w codziennej pracy w szkole. Stwarzamy miejsce wymiany inspiracji, gdzie nauczyciel może przedstawić i przedyskutować swoje idee, pomysły, wątpliwości, podzielić się wiedzą czy rozwiać wątpliwości pedagogiczne.

Chcemy, aby nauczyciele byli współtwórcami Klubu Nauczyciela, dlatego wsłuchujemy się w potrzeby pedagogów, rozmawiamy ze specjalistami, aby nasza działalność miała realny wymiar wsparcia i rozwoju procesu nauczania w polskiej szkole.

Partnerami naszych działań są: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Toruniu oraz Biblioteka Pedagogiczna im. prof. gen. Elżbiety Zawackiej w Toruniu.
NASZE

PROPOZYCJE
W roku szkolnym 2023/2024 proponujemy udział w szkoleniach, które adresujemy do dyrektorów i nauczycieli.

Decyzją Prezydenta Miasta Torunia nauczyciele z toruńskich szkół mogą uzyskać dofinansowanie do wybranych szkoleń.

Szczegółowych informacji w sprawie szkoleń udziela: Agnieszka Woźniak, tel. + 48 56 690 49 90 wew. 602, e-mail: a.wozniak@centrumnowoczesnosci.org.pl oraz Anastasija Szarszewska, tel. + 48 56 690 49 90 wew. 607, e-mail: a.szarszewska@centrumnowoczesnosci.org.pl.
Zapraszamy na "Czwartki dla nauczycieli". Wśród fantastycznej zabawy i rzetelnej , merytorycznej wiedzy, znajdą Państwo inspiracje na lekcje i zajęcia dodatkowe.

Po uprzednim zapisaniu się, mają Państwo czas na zapoznanie się z nasza ofertą i eksponatami. Wszystkie proponowane przez nas aktywności w Młynie Wiedzy uzupełniamy materiałami dydaktycznymi, które przydadzą się w Państwa pracy, niezależnie od wykładanego przedmiotu.

Zapraszamy w czwartki w godz. 17:00-19:00. Zgłoszenia do udziału przyjmuje Anastasija Szarszewska - e-mail: a.szarszewska@centrumnowoczesnosci.org.pl. 
Jeżeli planujesz wizytę edukacyjną w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy/Centrum Innowacyjnej Edukacji lub chciałbyś/-ałabyś poznać ofertę naszego centrum nauki - zaproś nas na Radę Pedagogiczną. 

Nasze propozycje dotyczą zwiedzania wystaw, warsztatów oraz zajęć w pracowniach.

Możemy również razem przygotować zajęcia dla uczniów Twojej szkoły. 

Chcesz nas zaprosić? Skontaktuj się z koordynatorką współpracy z nauczycielami. 

Cele

informacje
Współpraca z naszym centrum nauki ma charakter nieformalny.

Wystarczy, że skontaktujesz się z koordynatorką współpracy z nauczycielami, która przekaże wszystkie niezbędne informacje związane z naszą współpracą.

Mamy nadzieję, że jesteś gotowy/-a na nowe wyzwania, bo na pewno ich nie zabraknie. 
Udział w działaniach Klubu Nauczyciela jest bezpłatny. 

Inne wydarzenia adresowane do dyrektorów oraz nauczycieli mogą wiązać się z wniesieniem opłaty.  Postaramy się, aby były one niezbyt wysokie.
Tak. Uczestnicy organizowanych przez nas wydarzeń otrzymują certyfikat. 

Kontakt

Koordynatorką współpracy z nauczycielami jest Anastasija Szarszewska.
Specjalistka ds. oferty kulturalnej | Dział Naukowo-Edukacyjny i Wydarzeń Kulturalnych
tel. + 48 56 690 49 90 wew. 607, e-mail: a.szarszewska@centrumnowoczesnosci.org.pl.
materiały

do

pobrania
Skip to content