tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

Polityka prywatności

Kto kontroluje Twoje dane osobowe?

Przekazywane nam dane osobowe są kontrolowane przez samorządową instytucję kultury Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy z siedzibą w Toruniu, przy ulicy Władysława Łokietka 5. Twoje dane osobowe są chronione na mocy odpowiedniego prawa o ochronie danych osobowych.
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane, na mocy umów o powierzeniu danych osobowych podmiotom zewnętrznym w celu realizacji konkretnego zadania. Każda operacja przesyłania danych osobowych jest wykonywana zgodnie z obowiązującym prawem.

Kto ma dostęp do Twoich danych?


Twoje dane mogą być udostępniane pracownikom Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy i podmiotom przetwarzającym na mocy umów.
Nigdy nie przekazujemy Twoich danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych z zewnętrznymi podmiotami. Dane przekazywane podmiotom zewnętrznym są używane tylko do świadczenia Ci naszych usług.

Prawo dostępu do danych

W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod numerem telefonu 56 690 49 90.

Prawo do poprawiania danych

Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto na stronie internetowej związanej z zakupem biletów online możesz edytować swoje dane osobowe osobistym koncie.

Prawo do usunięcia danych

Masz prawo w każdej chwili usunąć jakiekolwiek dane przetwarzane przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, jeżeli nie masz trwających lub przyszłych zobowiązań transakcji zakupu biletów na stronie: https://bilety.mlynwiedzy.org.pl/

Jak możesz korzystać ze swoich praw?

Aby zagwarantować, że Twoje dane zawsze będą przetwarzane wiernie, w sposób transparentny i zgodny z prawem, wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych Osobowych Aby się z nim skontaktować, zadzwoń 56 690 49 90.

Skip to content