tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

W Młynie każdy jest odkrywcą!

Dobrze wiemy jak ważne są relacje między dziećmi a rodzicami. Dlatego przygotowaliśmy ofertę zajęć i zwiedzania, która pomoże na wzmocnienie więzi, a czasami także zaskoczy. Bo w naszym centrum nauki każdy jest odkrywcą!

Rodzice i opiekunowie najchętniej wybierają zwiedzanie interaktywnych wystaw. Ekspozycje są dostosowane do różnego wieku odbiorców. Młodszym dzieciom polecamy wystawę „Rzeka” oraz przestrzenie na 3. piętrze, na których znajdziesz pracownię kreatywną „przeBUDOWA” i wystawę „przeŻYCIE”. 

Każda wystawa to zupełnie nowe rzeczy do odkrycia.

Daj się wciągnąć w fascynujący świat nauki. 

Warsztaty dla rodzin odbywają się w budynku Centrum Innowacyjnej Edukacji. 

Warsztaty

Zwiedzanie

Warsztat "Jak oglądać filmy?"

Zajęcia są adresowane do każdego miłośnika kina. Filmy to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu (czy rozrywka), ale także przeżycia artystyczne i emocjonalne. Często nie zdajemy sobie sprawy jakie zabiegi wykorzystują filmowcy, aby produkcję oglądało się lepiej.
Na zajęciach wtajemniczymy w niuanse filmowego rzemiosła, powiemy o tym, jak istotne są różne plany filmowe i perspektywy, co sprawia, że obrazy oglądane na ekranie wpływają na nasze emocje. A to wszystko na przykładzie filmów animowanych. Dodatkową atrakcją będzie możliwość wykonania prostych zabawek optycznych, które w znaczący sposób przyczyniły się do rozwoju kinematografii.

Warsztat "Memy bez ściemy"

Podczas zajęć dowiecie się jakie czynniki wpływają na żywotność memów, co sprawa, że zapadają w pamięć, czy można wyróżnić rodzaje tego nowego gatunku wypowiedzi. Uczestnicy zaprezentują swoją kreatywność i stworzą własne memy. 

Warsztat "Zapytaj o alpaki"

W trakcie zajęć poznasz wyjątkowych prowadzących – Kokosa i Olafa. To dwie alpaki, które „opowiedzą” o swoich zwyczajach, pochodzeniu, a także o tym jak i do czego można stosować alpakoterapię. Będzie można je pogłaskać, nakarmić i ostatecznie uwiecznić na zdjęciu.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu

Sebastian Świercz

tel. + 48 667 899 069 (dostępny od wtorku do piątku w godz. 8:00-16:00)

e-mail: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl

oraz kasy centrum

tel. 56 690 49 51 (dostępny od wtorku do piątku w godz. 8:30-15:00; w soboty i niedziele w godz. 10:30-16:00)

e-mail: kasy@centrumnowoczesnosci.org.pl

Skip to content