ŚWIĘTUJ I EKSPERYMENTUJ

Urodziny w centrum nauki, które Twoje dziecko i goście zapamiętają na długo

Wyjątkowe urodziny dla Twojego dziecka w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy!

Fantastyczne połączenie zabawy i nauki.

Mnóstwo eksperymentów, twórczego bałaganu i radości z poznawania świata!

Zapraszamy do zorganizowania urodzin dla dzieci (od 5. roku życia) w przestrzeni Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy – jedynego centrum nauki w woj. kujawsko-pomorskim. Proponujemy dwa tematy warsztatów, w trakcie których jubilat lub jubilatka w gronie znajomych i przyjaciół może przeprowadzić różnorodne eksperymenty. Takie urodziny z pewnością będą niezapomniane.

MYDLANE SZALEŃSTWO

Podczas warsztatu dzieci zamienią się w prawdziwych naukowców i wykonają wiele eksperymentów. Sprawdzą jak działa mydło i jak radzi sobie z brudem (tłuszczem, plamą). Dowiedzą się jak można wykorzystać mydło do szalonej zabawy z bańkami. Główną atrakcją spotkania będzie własnoręczne wykonanie i spersonalizowanie mydełka, które będzie miłą pamiątką dla wszystkich uczestników. Dzieci będą miały możliwość wybrać dla mydełka m.in. ulubiony zapach i kolor, a kiedy będzie już gotowe to pięknie je zapakują.  Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. 

 

CO TO? JAK TO? Czyli jak zostać naukowcem

Na czas warsztatu dzieci wcielą się w prawdziwych naukowców i wykonają samodzielnie szereg eksperymentów.Poprzez zabawę wprowadzimy dzieci w świat nauki. Mali naukowcy sprawdzą m.in. czy z grzybów można uzyskać gaz i czy tęcza zmieści się w probówce.Nie zabraknie również obserwacji świata pod mikroskopem. W naszym laboratorium wyprodukujemy też kultowego SLIME (GLUTA), którego każdy będzie mógł zabrać ze sobą.To jedynie część z niespodzianek, która czeka na jubilata i jego gości. 

 

Kiedy organizujecie urodziny?

Urodziny możesz zorganizować w naszym centrum nauki w soboty i niedziele w godz. 11:00-13:00 i 15:00-17:00. 

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych terminów w systemie sprzedaży

Możemy także zorganizować urodziny w innym terminie. Zachęcamy do kontaktu. 

Przed rezerwacją i wykupieniem warsztatów prosimy o zapoznanie się z niniejszym REGULAMINEM

Jaki jest koszt urodzin?

Koszt organizacji urodzin to 300 zł brutto dla 10 uczestników oraz 2 opiekunów. 

Jeżeli w wydarzeniu ma wziąć udział więcej osób, to będzie trzeba zakupić dodatkowy bilet w cenie 20 złotych za każdą osobę (dotyczy także opiekunów uczestników, którzy biorą udział w wydarzeniu).

W urodzinach liczba uczestników (wraz z opiekunami) nie może przekroczyć 30 osób .

 

Jak wyglądają urodziny?

Naukowe urodziny trwają do 120 minut. Warsztat trwa od 60-80 minut, a pozostały czas jest przeznaczony na wręczenie prezentów, certyfikatów uczestnictwa w urodzinach oraz tort i poczęstunek. 

W ramach wydarzenia zapewniamy: 

  • realizację jednego tematu warsztatów,
  • dwóch animatorów w stroju naukowców prowadzących warsztat, 
  • strój naukowca (fartuch, gogle laboratoryjne) dla jubilatki/jubilata (solenizantki/solenizanta), 
  • gogle laboratoryjne dla uczestników, 
  • własnoręczne wykonanie przypinki (pinsa), 
  • wspólne eksperymentowanie i rozwiązywanie fascynujących zagadek naukowych, 
  • praktyczne poznawania zasad świata fizyki, chemii, matematyki i innych dziedzin nauki, 
  • odlotowy fotel (tron) przyozdobiony balonami z helem!
  • jednorazową zastawę (talerzyki, łyżeczki i papierowe kubeczki) oraz niezwykłe świeczki na tort. Świeczki z kolorowym płomieniem (6 szt.) to bardzo oryginalny sposób, aby urodzinowy tort stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, 
  • drukowane urodzinowe zaproszenia.

Wszystkie użyte materiały do wyrobu mydełek posiadają niezbędną dokumentację potwierdzającą ich przeznaczenie do wyrobów kosmetycznych. Baza mydlana stosowana podczas warsztatu posiada badania dermatologiczne akredytowanego laboratorium dokumentujące, że jest bezpieczna i nie wykazuje właściwości drażniących ani uczulających.


Nie zapewniamy tortu ani poczęstunku oraz pomocy (obsługi) przy jego wydawaniu. Prosimy o nieprzynoszenie tortów lodowychInformujemy, że za poczęstunek są odpowiedzialni opiekunowie.

Informacji o organizacji urodzin w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy udziela Sebastian Świercz, tel. 56 690 49 90 wew. 512, s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl.