Mieszkańcom Torunia i regionu proponujemy dojazd do Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy środkami transportu Miejskiego Zakładu Komunikacji i PKP. 

Zachęcamy do skorzystania z wersji online serwisu „Jak dojadę?” lub wersji mobilnej. Prosimy o wpisanie adresu punktu docelowego: „Władysława Łokietka 5”. 

TRAMWAJE

1. Linia nr 52 kierunek „BUKOWA/ALEJA SOLIDARNOŚCI”. Należy wysiąść na przystanku „Dworzec Wschodni”. A następnie kierować się w stronę wiaduktu. CN Młyn Wiedzy znajduje się po prawej stronie ulicy.

 

AUTOBUSY

1. Do CN Młyn Wiedzy można dojść także z Dworca Wschodniego. Czas dojścia do CNMW to ok. 10 minut. Na przystanek „DWORZEC WSCHODNI” dojeżdżają autobusy linii: 13, 19, 21, 22, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 40, 41, 42. Aby dotrzeć do Centrum należy przejść przez wiadukt kolejowy. CN Młyn Wiedzy znajduje się po prawej stronie.

2. Do CN Młyn Wiedzy można także dojść z przystanku „ŚWIĘTOPEŁKA”. Czas drogi to ok. 12 minut. Na przystanek dojeżdżają atubusy linii: 12, 14, 28. Aby dotrzeć do Centrum należy kierować się wzdłuż ul. Kościszku w stronę wiaduktu. Trzeba przejść na drugą stronę ulicy, np. przy przystanku tramwajowym „SZPITAL MIEJSKI” (skrzyżowanie ulic Kościuszki i Batorego).

PKP

Odwiedzającym proponujemy także dojazd pociągiem do stacji „Toruń Wschodni”. Aby dotrzeć do Centrum należy przejść przez wiadukt kolejowy. CN Młyn Wiedzy znajduje się po prawej stronie.