tel. +48 56 690 49 90
tel. + 48 56 690 49 51 (kasy)
pl Polski

DOMOWE STUDIO FILMOWE

Zamień swój dom w studio filmowe

Praktyczne zajęcia w studiu Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, dzięki którym zamienisz swój dom w studio filmowe i poznasz techniki/narzędzia do realizacji audio-wideo. W ramach warsztatów zdobędziesz (lub rozwiniesz) umiejętności w zakresie kreowania obrazu oraz dźwięku.

Omówimy podstawowe zasady autoprezentacji przed kamerą, zasady kompozycji kadru i ustawienia planu filmowego, poznasz różne ustawienia oświetlenia oraz jego dobór w zależności od planowanych efektów, omówimy podstawy lektorskiego fachu oraz montażu, który sprawi, że Twoja produkcja będzie interesująca dla widza.

Podczas zajęć wykorzystasz nasz duży green screen i poznasz zasady kluczowania. Nie zabraknie pracy z różnego typu kamerami, mikrofonami, lampami i innymi urządzeniami, które sprawią, że w domu będziesz mógł pochwalić się własnym studiem nagrań. Wiedza, którą zdobędziesz przyda się przy przygotowaniu prezentacji, podcastów/videocastów oraz różnego rodzaju produkcji audio-wideo. 

Partnerem zajęć jest firma x-kom. Na zajęciach wykorzystasz sprzęt, który może stanowić wyposażenie Twojego domowego studia.
Zobaczysz proponowane przez nas zestawy, będziesz miał okazję z nimi popracować, a potem kupisz je w sklepie internetowym x-kom. 

Co czeka na Ciebie podczas zajęć?

Dla kogo?

Dzieci, młodzież szkolna, zainteresowana tematyką
audio-wideo i chcąca rozwinąć swoje umiejętności
w zakresie produkcji audio-wideo.  

Kiedy?

Zajęcia będą odbywały się w soboty i niedziele
w godz. 10:00-17:00 w studiu Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. 

Najbliższe zajęcia odbędą się w dniach 26-27 lutego 2022 roku. 

Informacje

Cena udziału w dwudniowym warsztacie wynosi 150 zł.

Zajęcia realizujemy dla grupy 3-10 uczestników/uczestniczek. 

Zgłoszenia przyjmowane są maksymalnie na 5 dni przed planowaną datą rozpoczęcia warsztatów pod adresem poczty elektronicznej: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl

Po przesłaniu zgłoszenia prześlemy informacje dotyczące płatności za udział w zajęciach. 

Masz dodatkowe pytania? Napisz lub zadzwoń:

Piotr Ciechanowski, tel. +48 56 690 49 90 wew. 607 | e-mail: p.ciechanowski@centrumnowoczesnosci.org.pl

x-kom.pl

Historia x-kom rozpoczęła się w 2002 roku z chwilą otwarcia pierwszego salonu stacjonarnego. Od tej pory firma nieustannie się rozwija. Obecnie x-kom to 27 nowoczesnych salonów stacjonarnych w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych sklepów internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. 

Łączymy empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć potrzeby Klientów. Jesteśmy otwarci na sugestie i oferujemy rozwiązania, zapewniające 100% satysfakcji. 

Skip to content