Cieszymy się, że zainteresowała Państwa oferta rodzinnych warsztatów w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Godziny otwarcia Centrum:

wtorek-piątek: godz. 09:00-15:00

sobota-niedziela: godz. 11:00-17:00

Warsztaty rodzinne w maju

soboty: godz. 11:00-12:00 i 14:00-15:00

Masz problemy z zapamiętywaniem twarzy?  Kilka, kilkanaście sekund – tyle czasu ma zwykle świadek, by zapamiętać wygląd przestępcy. Co jest ważne? Cechy, czyli kształty: głowy, uszu, nosa, ust, oczu. Dodatki: kwiatek, szalik, czapka, kolczyk itp.  Aby osiągnąć dobrą  formę w zapamiętywaniu należy jednak poćwiczyć ćwiczyć. Na warsztacie pokażemy kilka sposobów jak stać się posiadaczem fenomenalnej pamięci. Spróbujemy określić granicę Twoich możliwości. Sprawdzimy ile cech twarzy uda Ci się zapamiętać. Warsztaty sprawią, że będziesz obserwować, rejestrować wydarzenia i twarze z dużo większą uwagą. Przyjemność ze wspólnego grania gwarantowana!

Na te specjalne warsztaty zapraszamy wszystkich, którzy chcą w nietypowy sposób świętować Dzień Matki. Na zajęciach opowiemy jak obchodzone jest to święto w innych krajach. Dodatkowo wspólnie będziemy tworzyć nietypowe prezenty dla naszych mam, bawiąc się przy tym doskonale.

Uczestnicy warsztatów poznają budowę zęba, wykonają jego schemat z papierowego szablonu i kolorowych nitek oraz niczym studenci stomatologii wyrzeźbią własny model zęba. Na koniec zaś każdy przeprowadzi eksperymenty, dzięki którym dowie się, jakie pH posiadają pasty do zębów, płyny do płukania ust oraz jaki odczyn jest w jamie ustnej i w spożywanych przez nas produktach. Dzieci uzbrojone w taką wiedzę będą potrafiły przeciwstawić się w domu „zębowym robakom” i z uśmiechem będą prezentowały zdrowe białe zęby.

Szczegółowych informacji w sprawie oferty udziela:

Sebastian Świercz

s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. 56 690 49 90 wew. 512.

Kontakt z kasami:

kasy@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. 56 690 49 51