DYREKTOR

Monika Wiśniewska

email: centrum@centrumnowoczesnosci.org.pl

DZIAŁ KSIĘGOWO-ADMINISTRACYJNY

Główny Księgowy

Aleksandra Sobczak

email: a.sobczak@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 54

Specjalista ds. organizacyjno-administracyjnych

Miłosz Warachewicz

email: m.warachewicz@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90

Specjalista ds. zamówień publicznych

Kinga Górska

email: k.gorska@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 508

Pracownik ds. gospodarki magazynowej i zaopatrzenia

Mariusz Aniszewski

email: m.aniszewski@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 509

Kasjer

Anna Banaszak

email: a.banaszak@centrumnowoczesnosci.org.pl

Anna Grzybowska

email: a.grzybowska@centrumnowoczesnosci.org.pl

Justyna Ryder

email: j.ryder@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 51

email do kasy: kasy@centrumnowoczesnosci.org.pl

DZIAŁ ROZWOJU, MARKETINGU I PROMOCJI

Rzecznik prasowy – Kierownik Działu

Marcin Centkowski

email: m.centkowski@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 55

tel. kom. 668 899 730

Specjalista ds. projektów krajowych i ewaluacji

Paulina Ładyńska

email: p.ladynska@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 w. 513

Specjalista ds. projektów i współpracy międzynarodowej

Dorota Szmigiel

email: d.szmigiel@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 w. 513

Specjalista ds. sprzedaży

Michał Matuszak

email: m.matuszak@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 w. 512

tel. kom. 667 899 069 (aktywny w godz. 8:00-16:00 od pn.-pt.)

Specjalista ds. współpracy zewnętrznej

Sebastian Świercz

email: s.swiercz@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 w. 512

DZIAŁ ADMINISTROWANIA INFRASTRUKTURĄ

Kierownik Działu

Karolina Jasińska

email: k.jasinska@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 53

tel. kom. 668 899 693

Pracownik techniczny warsztatu

Jerzy Koba

email: j.koba@centrumnowoczesnosci.org.pl
tel. (56) 690 49 50 wew.105

Pracownik techniczny warsztatu

Roman Lewandowski

tel. (56) 690 49 50 wew.105
email: r.lewandowski@centrumnowoczesnosci.org.pl

Informatyk

Maciej Milinkiewicz

email: admin@centrumnowoczesnosci.org.pl

DZIAŁ NAUKOWO-DYDAKTYCZNY

Kierownik Działu

Katarzyna Przegiętka

email: k.przegietka@centrumnowoczesnosci.org.pl 

tel. (56) 690 49 90 wew. 601

Specjalista ds. budowy i utrzymania ekspozycji

Grzegorz Sitek

email: g.sitek@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 602

Specjalista ds. budowy i utrzymania ekspozycji

Elżbieta Ragan

email: e.ragan@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 603

Koordynator współpracy z instytucjami edukacyjnymi i naukowo-badawczymi

Bartosz Woźniak

email: b.wozniak@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 610

Koordynator obsługi wystaw i imprez zewnętrznych

Elżbieta Byszewska

email: e.byszewska@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 607

Specjalista ds. oferty edukacyjnej w zakresie biologii

Karol Stawski

email: k.stawski@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 606

Specjalista ds. oferty edukacyjnej w zakresie fizyki

Piotr Zieliński

email: piotr.zielinski@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 611

Specjalista ds. oferty edukacyjnej w zakresie chemii

Agnieszka Wasilewska

email: a.wasilewska@centrumnowoczesnosci.org.pl

tel. (56) 690 49 90 wew. 605